BİZDEN HABERLER

Gaziantep Aylık Araç Kiralama

Gaziantep Aylık Araç Kiralama

Gaziantep Aylık Araç Kiralama

Gaziantep Aylık Araç Kiralama, Gaziantep aylık araba kiralama, Gaziantep aylık oto kiralama ile sizlere hizmet vermekteyiz.  Malum yaz tatili yaklaşırken herkes tatil planı yapmaya başladı. Aracı olmayanlar ise bilet masrafı yapacağına araba kiralarım daha çok gezerim düşüncesindeler. Düşüncelerinde haklılar, araba kiralamak duruma göre karlılık göstermektedir. Örnek olarak, 4 kişilik bir aile tatile çıkacağını düşünelim sadece otobüs bileti en az 90 – 100 TL arası ayrıca bunun tatil beldesinde gezmesi, sağa sola yolculuk etmesi var unutmadan bir de dönüş biletleri. Keyifli ve kendi rahatınıza düşkün biriyseniz Gaziantep Araç kiralama oldukça mantıklıdır.
Kısa veya uzun dönem olmak üzere kiralama trendi artmaktadır. Araç kiralama artık herkesin ihtiyacına yanıt verir olmuştur. 

Gaziantep Aylık Araba Kiralama

 Gaziantep aylık araba kiralama ile sizler de kısa sürede araç bulma ve kiramala hizmetinden faydalanabilirsiniz. Geçen yıllara oranla oldukça iyi bir ivme yakalayan ve tüketici haklarına önem veren bir yapıya sahiptir. Günümüzde bir aracın bakım, sigorta, kasko, bandrol, vergi ve bunun gibi benzeri şeyler araç sahibini oldukça zorlamakta kimi zaman orta düzey bir araç için aracın yarı parasını ödemektedir.
Araç kiralamak günümüzde model, cinsine göre fiyatlandırılmaktadır. En uygun kiralama kısa dönemde 50 – 60 TL arası uzun dönemde ise 40 – 60 TL arasında başlamaktadır. Tabi ki aracına göre ucu bucağı yoktur.
Gaziantep aylık araba kiralama ile araç kiralarken bir ay öncesinden rezervasyon yaptırmayı unutmayın yolda kalmayın. Bildiğiniz araçlardan şaşmayın.

Gaziantep Aylık Oto Kiralama

Gaziantep Aylık Oto Kiralama genellikle firmaların tercih ettiği bir hizmet. Fakat son dönemlerde kazandırmış olduğu mali avantajlardan dolayı artık firmaları da aşmış ve bireysel kullanıcılar tarafından da tercih edilir olmuştur. Günümüzde çok sayıda kişi bu hizmetten yararlanarak avantajlarının da farkına varmışlardır. Kaliteli hizmetinin tercih nedenlerinden birisi de vergi avantajıdır. Şirketiniz için kiralamış olduğunuz araç ya da araçlarımız için KDV’nin ve yakıtınızın tamamını geri alabilirsiniz. Bunun içinde gaziantep araba kiralama olarak biz size yalnızca son model sıfır araçlar değil şirketinizin mali yapısını güçlendirecek imkanlar sağlarız. Kiraladığınız aracın ise tüm masraflarını gider olarak gösterebillirsiniz.


Haber Tarihi: 11-2019